Klaudia Woźniak, dyrektor, dział powierzchni handlowych, Colliers

Galeria Słoneczna w Radomiu podpisała umowę najmu z Gino Rossi. Jak mówi Anna Karbowa, dyrektor ds. rozwoju i inwestycji Grupy Gino Rossi: nie może zabraknąć nas w tak prestiżowej lokalizacji jak Galeria Słoneczna.

W ofercie Grupy Gino Rossi znajduje się obuwie damskie i męskie, torebki i akcesoria skórzane oraz odzież damska. Sieć sprzedaży to ponad 100 salonów firmowych w Polsce i za granicą. Gino Rossi w Galerii Słonecznej zajmie powierzchnię 87 mkw. i będzie zlokalizowany na I piętrze obiektu.
Niewykluczone, że w Galerii Słonecznej pojawi się również Simple Creative, czołowa marka na polskim rynku luksusowej odzieży damskiej, którą zarządza Gino Rossi.

Przypomnijmy, firma Gino Rossi w październiku 2012 roku uruchomiła także dwa nowe salony ( w Gemini Park Tarnów o powierzchni ponad 93 mkw. oraz w Galerii Mazovia o powierzchni 59 mkw.)

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia. Obiekt ma 42 tys. mkw. powierzchni i 1,2 tys. miejsc parkingowych. Na terenie kompleksu oprócz galerii znajdują się także m.in. Aquapark, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i ścieżkami rowerowymi.

W radomskim centrum handlowym swoje sklepy mają takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.