Galeria Słoneczna

13 października 2012 firma City Sport otworzyła swój pierwszy salon outletowy zlokalizowany w centrum wyprzedażowym Ptak Outlet. W dwa dni odwiedziło go prawie 22 tys. klientów, a obroty ukształtowały się na rekordowym poziomie.

Sklep ma powierzchnię 600 mkw., z czego powierzchnia handlowa stanowi 480 mkw. Sklep oferuje kilkanaście marek z branży sport i fashion. Dominującym brandem w tym  salonie jest Nike, a pozostałe marki to między innymi Converse, Merrell, Caterpillar, Rip Curl, Kappa, Ecco, Vans, Asics, Devergo oraz obuwie Mustang i Wrangler.

City Sport planuje dalszy rozwój sieci salonów outletowych w przyszłym roku obierając dwa kierunki. Firma chce otwierać sklepy w istniejących oraz nowo otwieranych centrach wyprzedażowych. Kolejnym założeniem jest otwieranie sklepów typu outlet w mniejszych miejscowościach, o niższym potencjale zakupowym, gdzie klienci nie są skłonni do kupowania nowych kolekcji w regularnych cenach.

Firma posiada również sklep internetowy. Jest on bardzo istotnym kanałem dystrybucji firmy. Sieć City Sport sp. z o.o. istnieje od 1995 roku z inicjatywy kilku wspólników. City Sport to sieć sklepów sprzedających szeroką gamę markowych towarów sportowych. Firma posiada 35 sklepów na terenie kraju, o wielu formatach. Najpopularniejszym, sprawdzonym typem sklepu jest multibrand o powierzchni 250–400 mkw., w ofercie którego znajdują się takie marki jak: Adidas, Reebok, Nike, Puma, Merrell, Caterpillar, Converse, Lacoste, New Balance i inne.