Salon City Sport w Ptak Outlet

Drugi w Płocku salon sieci Smyk otwarty został w Centrum Handlowym Atrium Mosty.  Sklep znajduje się na poziomie +1 centrum handlowego. Jego powierzchnia  wynosi niemal 600 mkw. Sprzedawane są tam produkty marek takich jak Disney, Lego, Hot Wheels czy Barbie.

Nowy salon Smyk w Płocku należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat.  Sklep w CH Atrium Mosty oferuje wózki i foteliki samochodowe, również na zasadzie zamówień specjalnych.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Jej historia sięga roku 1977, w którym powstał Dom Handlowy Smyk. W tym roku przypada więc 35. rocznica obecności marki na rynku.

Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: Smyk sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 100 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce, w Rosji, na Ukrainie, w Turcji i w Rumunii.

Produkty Smyk można kupić także za pośrednictwem e-sklepu.