Przetestowano 14 e-delikatesów

Otwarcie City Center Rzeszów dla klientów odbędzie się 9 listopada 2012 roku o godzinie 14, natomiast dla gości VIP dzień wcześniej. Rozpoczęta jest procedura odbioru obiektu. Układ drogowy już został skończony.

– Na finiszu są wszelkie prace wykończeniowe oraz porządkowe w City Center Rzeszów, zarówno na częściach wspólnych, jak i w lokalach poszczególnych najemców – powiedział  redakcji Retailnet.pl Daniel Słuchocki, v-prezes ds. komercjalizacji i administracji Star Europa.

– Również dobiega końca komercjalizacja galerii, która ma wynajętą powierzchnie handlową w 97 proc. Ostatnio podpisaliśmy umowy najmu m.in. z Carry, Stefanel, Ewa Minge, Perlanera, Vissavi, Ziaja, Cippo&Baxx – dodał Daniel Słuchocki.

Kompleks handlowy City Center Rzeszów składa się z części handlowej, która nosi nazwę Galeria Rzeszów, centrum konferencyjnego Feniks, a także cztero gwiazdkowego hotelu. Łączna powierzchnia kompleksu to 135 tys. mkw., w tym część handlowa zajmuje 42 tys. mkw., na której znajdzie się 200 sklepów i punktów usługowych. Najemcami obiektu są m.in. multipleks Helios, C&A, H&M, KFC, Cubus, sklepy Inditexu, Hexeline, Costa Caffee oraz Smyk Magastore.

Star Europa to rzeszowska firma działająca od 1990 roku. Zrealizowała 15 inwestycji, m.in. Galerię Graffica w Rzeszowie. W portfelu Star Europy jest też Europa II w Nowym Sączu, Galeria Rzeszów, Capital Park czy Hotel Victoria w Lublinie. Zarządzanie własnymi projektami i budowa City Center Rzeszów, to dwa najważniejsze zadania, które realizuje w tej chwili rzeszowski deweloper.