Salon Swatch

Pierwszy salon Swatch w Warszawie został otwarty w Galerii Mokotów. Lokal ma powierzchnię 40 mkw. i znajduje się na parterze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie takich sklepów jak: Victoria Secret, Morgan czy Orsay.

Wystrój sklepu stanowią duże visuale na ścianach, które nawiązują do aktualnych kampanii światowych i będą wymieniane kilka razy w roku. Jak mówi Marzena Żegota, Brand Manager Swatch – z każdą nową kampanią sklepy będą wyglądały inaczej, zastosowane zostaną różne layouty i kolorystyka, aby dzięki temu przyciągnąć więcej klientów.

Uroczystego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonali Stanley Bark – prezes Swatch Group Polska i Marzena Żegota – Brand Manager Swatch.

W Galerii Mokotów znajduje się około 260 sklepów i punktów usługowych, kino, fitness club, centrum rozrywki i plac zabaw dla najmłodszych. W centrum handlowym znajdują się sklepy m.in. takich marek jak: Zara, H&M, Empik, Home&You, Yes, Cubus, Esprit, New Look, Massimo Dutti, Solar, Royal Collection, Tatuum, Rage Age i wielu innych. 

Powierzchnia najmu 3-poziomowej Galerii Mokotów wynosi ponad 62 tys. mkw. W centrum handlowym znajduje 2400 miejsc parkingowych.