Gemini Park Tarnów

Oferta modowa tarnowskiego centrum handlowego Gemini Park Tarnów powiększa się o nowe marki. Umowę na wynajem powierzchni handlowej podpisano z siecią KiK. W najbliższym czasie swoje sklepy w obiekcie otworzą także marki Stradivarius i Orsay.

Jeszcze w tym roku swój salon o powierzchni ponad 600 mkw. otworzy KiK, rozwijająca się sieć handlowa z segmentu detalicznej sprzedaży dyskontowej. W ofercie salonu, skierowanej przede wszystkim do rodzin znajdą się tekstylia damskie, męskie i dziecięce w dobrej jakości i korzystnej cenie.

– Otwarcie sklepu KiK w Tarnowie to kontynuacja naszej strategii, która zakłada ekspansję marki na rynku polskim. Wybraliśmy lokal w Gemini Park Tarnów ze względu na lokalizację obiektu i atrakcyjny mix najemców. Wierzymy, że przekonamy klientów centrum handlowego, iż moda i tekstylia wcale nie muszą być drogie – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny KiK Textil.

W najbliższym czasie swój salon w Gemini Park Tarnów otworzy także Stradivarius (300 mkw.) – modowa zarządzana przez hiszpańską grupę odzieżową Inditex będzie oferować kolekcję odzieży i akcesoriów dla kobiet. Ofertę modową obiektu powiększy również sklep firmy Orsay (150 mkw.).

– Zdecydowaliśmy się dołączyć do grona najemców Gemini Park Tarnów, gdyż to centrum powoli staje się dominującym obiektem w mieście i tym samym zyskuje coraz większą rzeszę klientów- mówi Barbara Has, Expansion Manager marek Orsay i Pimkie.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą centrum.

Gemini Park Tarnów ma łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. to powierzchnia najmu GLA. W ofercie obiektu znajduje się ok. 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.