Galeria Słupsk

Właściciel sieci salonów Big Star przedłużył umowę najmu w Galerii Słupsk. Jednoczesnie sklep tej firmy został przeniesiony z poziomu +1 na parter. Zajmie on powierzchnię 70 mkw. i zostanie otwarty pod koniec października 2012 roku.

W ostatnich tygodniach w Galerii Słupsk otwarto także nowy salon polskiej spółki obuwniczej NG2, do której należą sieci salonów takich marek jak CCC, Quazi czy Boti. Firma również na parterze otworzyła salon marki Lasocki. Sklep zajął lokal o powierzchni 135 mkw.

Galeria Słupsk znajduje się w ścisłym centrum Słupska. Obiekt mierzy powierzchnię 36 tys. mkw. W galerii znajduje się 60 sklepów popularnych marek m.in. Reserved, Cropp, Marionnaud, Orsay, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima. Sklepy znajdują się na 3 poziomach handlowych. Klienci mają do dyspozycji dwupoziomowy parking.

Właścicielem galerii jest firma Polimeni International, do której należy także Galeria Rumia oraz Galeria Jastrzębie. Polimeni International to amerykańska firma deweloperska, która pod koniec lat 90. wybrała Polskę jako pierwszy kraj do rozszerzenia swojej działalności poza oceanem. Obecnie Grupa Polimeni zrzesza 15 spółek funkcjonujących w Polsce, z główną siedziba zlokalizowaną w Gdyni. Trzon działalności firmy stanowi budowa i zarządzanie centrami handlowymi, realizowane w ramach Skyline Management. W portfolio spółki znajdują się również budowane, a także zakończone projekty mieszkaniowe i biurowe.