Salon sieci Black Red White

Po otwarciu we wrześniu 2012 roku salonu Black Red White w Centrum Meblowym Delta, w Nowym Sączu, sieć sklepów tej marki w centrach handlowych liczy 14 placówek. Przedstawiele firmy deklarują, że planowany jest dalszy rozwój w Polsce.

Sklepy Black Red White znajdują się w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Melec, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład grupy wchodzi Black Red White SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych znajdujących się w Polsce i za granicą.

Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 56 salonów, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.