Restauracja sieci 123 Super Smaki

W Galerii Leszno zostanie otwarta ósma restauracja 123 Super Smaki- samoobsługowy lokal z jedzeniem na wagę. Sieć, której lokale znajdują się obecnie w siedmiu miastach Polski zaplanowała otwarcie na połowę listopada 2012 roku.

Nowy lokal o powierzchni powierzchni 100 mkw. znajdzie się naprzeciwko multipleksu Cinema3D.

– Działamy na rynku od dwóch lat i cały czas się rozwijamy – mówi Malwina Bartnicka, prezes 3Naj sp. z o.o., do której należy brand.

– Nasze lokale w centrach handlowych wpisują się w potrzeby klientów i mają coraz wyższe obroty. Dlatego nie tylko poszerzamy ofertę, ale i zgodnie z przyjętymi założeniami biznesowymi prowadzimy przemyślaną ekspansję. Na najbliższe lata planujemy kolejne otwarcia naszych lokali w centrach handlowych. 

 W ofercie sieć ma łącznie około 200 potraw, zaś codziennie w każdej z restauracji można znaleźć ponad 30 różnych dań. Wszystkie wyłożone w gorących naczyniach i w tej samej cenie. Klient sam wybiera składniki dań, komponuje posiłek i waży skomponowany samodzielnie zestaw.

Sieć samoobsługowych restauracji z jedzeniem na wagę 123 Super Smaki powstała prawie dwa lata temu. Obecnie firma posiada restauracje  w Sky Tower we Wrocławiu, Galerii Piastów w Legnicy, Galerii Świdnickiej w Świdnicy, Galerii Twierdza w Zamościu, Galerii Twierdza w Kłodzku, Galerii Tęcza w  Kaliszu i Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim. Sieć restauracji podobnie jak marka Yogo Planet należy do spółki 3Naj.