Sklep Tup Tup

– Otwarcie sklepu Tup Tup w Ptak Outlet jest naturalnym, kolejnym etapem rozwoju naszej sieci sprzedaży– powiedział redakcji Retailnet.pl Jarosław Kopeć, prezes zarządu Hurtimex SA. Jest to 28. salon z odzieżą dziecięcą należacy do Hurtimexu. 

-Zarówno lokalizacja jak i charakter obiektu oraz sposób zarządzania, a także dobór najemców powoduje, że naszym zdaniem obiekt stanie się często odwiedzanym centrum wyprzedażowym

– Aktualnie prowadzimy dalsze rozmowy związane z kolejnymi otwarciami sklepów franczyzowych na terenie całego kraju. Negocjujemy równolegle kilka nowych umów, nie koniecznie są to centra handlowe. Interesują nas również atrakcyjne lokalizacje na ulicach handlowych mniejszych miejscowości. Planujemy jeszcze w tym roku otwarcie dwóch sklepów.

– Oferując bardzo atrakcyjne warunki współpracy ciągle poszukujemy nowych franczyzobiorców z atrakcyjnymi lokalizacjami swoich sklepów. Firma w ciągu ostatnich dwóch lat wypracowała sobie profesjonalny system zarządzania marką w salonach franczyzowych. Oprócz atrakcyjnego towaru i marki oferujemy pełen serwis wspomagający sprzedaż. Od działań szkoleniowych na PR kończąc.

Hurtimex SA od ponad 20 lat zajmuje się odzieżą dziecięcą. W swoich sklepach oferuje grupę marek dziecięcych Tup Tup, Kanz, Pampolina, Doell. Aktualnie jako firma notowana na rynku New Connect tworzy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych. Jej salony działają m.in. w CH Planeta w Sandomierzu, CH Port Łódź, Ptak Outlet, czy w Galerii Konstantynów. Średnia powierzchnia salonów to od 60 do 80 mkw. Firma sprzedaje również produkty w sklepie internetowym.