Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu

Do grona najemców Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu dołączy kawiarnia So!Coffee. Zajmie  powierzchnię 120 mkw. Właściciel So!Coffee deklaruje, że zamierza otworzyć kolejne lokale m.in. w centrach handlowych znajdujących się na terenie dużych miast.

– Cieszymy się, że do grona najemców dołączy kawiarnia So!Coffee, w której nasi klienci będą mogli zrelaksować się i odpocząć. Miła atmosfera, nowoczesne i zarazem unikalne wnętrza z pewnością dodatkowo zachęcą do skorzystania z oferty tego miejsca – mówi Dawid Rutkowski, Investment Manager Peakside Polonia Management.

Za komercjalizację Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu odpowiada BOIG Property Consulting.

Centrum Outletowe Fashion House w Sosnowcu to obiekt, którego powierzchnia wynajmu wynosi 17 tys. mkw. W obiekcie działa 100 sklepów. Parking może pomieścić 1200 samochodów. Architektura Fashion House w Sosnowcu przypomina XIX wieczną wiktoriańską uliczkę z elementami architektury kolejowej. Przed wejściem do centrum stoi stylowy zegar, wewnątrz obiektu znajdują się latarnie i kinkiety oraz kolorowe witryny sklepowe, wykonane z drewna, nawiązujące stylistyką do epoki Królowej Wiktorii.

Właścicielem centrów outletowych Fashion House jest Polonia Property Fund II Ltd. Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.