Salon sieci Gerry Weber

Na listopad 2012 roku zapowiedziano otwarcie w Polsce dwóch nowych  sklepów marki odzieżowej Gerry Weber. Jeden z salonów zostanie otwarty na parterze Galerii Sfera w Bielsku-Białej i zajmie powierzchnię 171 mkw.

Umowę na wynajem powierzchni z firmą Gerry Weber podpisała także galeria Focus Mall Bydgoszcz. Sklep znajdzie się na parterze i zajmie powierzchnię 117 mkw. Będzie znajdował  się on na parterze między sklepami C&A i Pierre Cardin.

Marka Gerry Weber założona została w 1973 roku w Niemczech przez Gerharda Webera i Udo Hardiecka jako producent odzieży dla mężczyzn.  Od 1986 roku jej oferta obejmuje także ubrania dla kobiet.

Salony marki Gerry Weber należą do firmy Gerry Weber International AG. Koncern odzieżowy posiada ponad 680 salonów sprzedaży House of Gerry Weber oferującą pełną kolekcję firmy oraz ponad 2550 butików na całym świecie z ofertą Gerry Weber, Taifun i Samoon by Gerry Weber. Produkty marki można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego. Przedstawicielem marki w Polsce jest Brentrum sp. z o.o.