Wizualizacja Galerii Raj

– Konsekwentnie wdrażamy strategię rekomercjalizacji zakładającą rozbudowanie segmentu o znane i cenione marki odzieżowe. Świeży i energetyczny wizerunek Funk’n’Soul świetnie wpisuje się w nowe wnętrza naszej Galerii – mówi Joanna Bujak, menedżer ds. najmu IVS Grupa.

Funk’n’Soul to marka odzieżowa skierowana do młodzieży. Obecnie w ramach sieci działa ponad 150 salonów zlokalizowanych w całej Polsce. Jej obecność w Galerii Raj – podkreśla IVS Grupa- zwiększy mix marek odzieżowych dedykowanych młodzieży i będzie uzupełnieniem oferty skierowanej do całych rodzin. Całkowita powierzchnia wynajmowanego salonu wyniesie 75 mkw.

– Bardzo cieszymy się, że dołączyliśmy do grona najemców najdłużej działającej galerii w Dębicy. Lokujemy nasze salony w najlepszych lokalizacjach i jesteśmy pewni, że nasza marka będzie doskonałym uzupełnieniem oferty modowej Galerii Raj – mówi Krzysztof Kucz, reprezentujący markę Funk’n’Soul.

W ramach przeprowadzonej rozbudowy na przełomie 2011/2012 roku Galeria Raj została powiększona z 13 tys. do 21 tys. mkw. GLA. Zwiększyła się również ilość miejsc parkingowych z 400 do 700. W Galerii Raj zmodernizowano  wnętrza, usprawniono układ komunikacyjny, odnowiono i oświetlono elewację oraz infrastrukturą zewnętrzną.

Część z najemców wykorzystała rozbudowę do powiększenia i unowocześnienia swoich lokali. W ramach rekomercjalizacji najemcami zostali tam właściciele salonów Quiosque, Gatta, Cotton Club. Otwarty został sklep sportowy SanSport, a także księgarnia Matras. Niebawem istniejąca oferta dziecięca (5.10.15) zostanie rozszerzona o miejsce zabaw dla dzieci. Wzbogacono również ofertę gastronomiczną o kawiarnię Liks.

Właścicielem obiektu jest Grupa IVS.