Wizualizacja retail parku Tu i Teraz

Spółka Graf Bis zapowiedziała, że do końca listopada 2012 złoży wniosek o pozwolenie na budowę retail parku Tu i Teraz w Ełku. Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy, budowa parku handlowego ma się rozpocząć w styczniu 2013 roku.

Według planów zakończenie prac i otwarcie parku handlowgo ma nastąpić w grudniu 2013 roku. Obecnie obiekt handlowy skomercjalizowany jest w około 50 proc.

Retail Park Tu i Teraz powstanie w Ełku w centrum miasta u zbiegu ulic Mickiewicza i Gdańskiej. Obiekt będzie posiadał około 5 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia.

Powstanie w nim między innymi supermarket o powierzchni 1,1 tys. mkw.  oraz około 20 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Wśród najemców Retail Parku Tu i Teraz będzie m.in. salon RTV AGD, apteka, drogeria oraz lokal gastronomiczny.

Ponadto dla klientów zostanie przygotowanych 170 miejsc parkingowych.

W Ełku planowana jest też budowa galerii Brama Mazur, która  ma mieć ponad 16 tys mkw powierzchni najmu. Rozpoczęcie inwestycji zależy od uzyskania przez inwestra- Master Management Group- stosownych pozwoleń i zaplanowane jeszcze w 2012 roku.