Wizualizacja Outlet Park Szczecin

– Marka Puere w Outlet Park Szczecin często mylona jest z siłownią o podobnej nazwie – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Tymczasem jest to najemca zajmujący się ekskluzywną odzieżą męską, bardzo doceniany przed odbiorców.

Salon Puere w Outlet Park Szczecin  zajmie powierzchnię ok. 120 mkw. Produkty marki sprzedawane są w salonach firmowych oraz  sklepach partnerskich, których aktualnie jest ok. 80.

– Obecna oferta marki Puere to szeroki wybór garniturów, odzieży wierzchniej w tym kurtek, marynarek, koszul, dzianin i spodni oraz dodatków, które tworzą spójną propozycję dla mężczyzny – mówi Tomasz Marecki z Puere.

Historia firmy Puere sięga lat 80. Na początku jej działalność była skoncentrowana na produkcji wysokiej klasy odzieży dla zleceniodawców krajowych i zagranicznych. Od roku 1995 bazując na wcześniejszych doświadczeniach firma zmieniła profil i rezygnując w własnych mocy produkcyjnych zajęła się logistyką i organizacją produkcji odzieżowej wyłącznie dla klientów eksportowych. Praktyka w zakresie produkcji garniturów męskich, oraz odzieży wierzchniej zaowocowała powstaniem w 1998 r. własnej marki Puere i wprowadzeniu jej na polski rynek.

– Ze względu na duży obrót towarowy ważną sprawą stała się możliwość wyprzedawania końcówek serii, w związku z czym firma otworzyła salony outletowe w Gdańsku, w Luboniu, Sosnowcu, w Czeladzi, w Bydgoszczy oraz dwa butiki we Wrocławiu, w planach są przygotowania do otwarcia trzech kolejnych – wymienia Marecki. Salon w Outlet Park Szczecin jest ósmym butikiem Puere znajdującym się w outlecie.

Otwarcie Outlet Park Szczecin odbędzie się 7 listopada 2012 roku o godz. 16. W obiekcie będzie można zrobić zakupy po cenach obniżonych nawet do 70 proc.