Wizualizacja Bolesławiec City Center

W galerii handlowej Bolesławiec City Center dobiegają końca prace wykończeniowe. Najemcy, jak informują przedstawiciele inwestora, kończą prace adaptacyjne w swoich lokalach. Otwarcie galerii zaplanowano na 22 listopada 2012 roku.

Najemcami powierzchni handlowej w Bolesławiec City Center będzie bank Paribas oraz salon sieci odzieżowej German- poinformował inwestor. Przypomnijmy, wcześniej umowy najmu w obiekcie podpisały  także takie sieci jak Polo Market, CCC, Reserved, Mohito, House i Rossmann.

Całkowita powierzchnia centrum handlowego Bolesławiec City Center to ponad 10 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się ponad 35 sklepów i punktów usługowych. Galeria w Bolesławcu powstaje przy ulicy Asnyka, głównej ulicy tego miasta. Oprócz sklepów i punktów usługowych w obiekcie znjadzię się także powierzchnia przeznaczona na biura, gabinety lekarskie, kancelarię prawną oraz inne, które mają uzupełnić ofertę handlową.

Antan Development Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 roku. Spółka obecnie realizuje budowę dwóch centrów handlowych – Bolesławiec City Center oraz Galerię Calisia w Kaliszu.