Salon Adidas Outlet

W centrum outletowym Factory w Krakowie otwarto nowy salon wyprzedażowy sportowej marki Adidas. Sklep zajął powierzchnię prawie 950 mkw.  Nowy sklep Adidas Outlet w Factory Kraków to największy tego typu sklep w centralnej Europie.

Klienci znajdą w nim pełną ofertę sprzętu sportowego, uliczne kolekcje marki Adidas Originals oraz produkty z najświeższej i najmłodszej kolekcji Adidas Neo.

Factory Kraków i Futura Park to największe tego typu centrum w Polsce. Na 22 tys. mkw. znajduje się 120 salonów, strefa wi-fi, oraz Galeria Marki. Centrum znajduje się w Modlniczce w pobliżu północo-zachodniej  granicy Krakowa, przy zjeździe z autostrady A4, zaledwie 15 minut od centrum miasta. W outlecie można znaleźć najlepsze polskie i zagraniczne marki, m.in.: Mango, United Colors of Benetton, Vero Moda, Puma, Reebok, Solar, Kazar, Simple, Umbro.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecna na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory: cztery  w Hiszpanii  oraz  cztery w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64,5 tys. mkw. Factory jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Centra outlet sieci są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.