Salon Martes Sport

Martes Sport otworzy w należącym do Echo Investment Outlet Park Szczecin sklep Hi-Tec o powierzchni 150 mkw. Jego otwarcie zaplanowano 7 listopada 2012 roku. Ceny będą tam  nawet o 70 proc. niższe niż w innych sklepach należących do tego właściciela.

 – Martes Sport zwyczajowo sklepy w outletach będzie otwierać pod nazwą Hi-Tec – tłumaczy Tomasz Domoń, senior leasing manager odpowiedzialny za proces wynajmu projektu Outlet Park Szczecin. – W sklepie Hi-Tec w naszym centrum będą dostępne takie marki, jak Martes, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana oraz Magnum. Wszystkie w bardzo atrakcyjnych, obniżonych cenach.

W ciągu ostatnich kilku lat firma Martes Sport otworzyła 40 salonów w całej Polsce i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci sklepów sportowych w naszym kraju. Pierwszy w Szczecinie sklep Martes Sport otwarto w Centrum Handlowym Galaxy. Marka ma swojej ofercie m.in. różnorodny wybór sprzętu sportowego oraz akcesoriów, np. narciarskich oraz dział outdoor.

Marka Hi-Tec kojarzył się głównie z obuwiem trekkingowym. Jest to wiodący brand w Polsce w dystrybucji szeroko pojętej odzieży codziennego użytku. Od kilku lat Hi-Tec w Polsce to także szeroka oferta sprzętu turystycznego, na którą składają się: plecaki, śpiwory, namioty oraz kije do uprawiania nordic walkingu.