Wizualizacja galeria handlowej w Pile

Na terenie galerii handlowej w Pile, należącej do spółki Rank Progress zakończyły się już prace wyburzeniowe. Rozpoczęcie budowy galerii planowane jest jeszcze w 2012 roku. Obiekt  jest skomercjalizowana w niemal 90 proc.

Wśród najemców galerii handlowej w Pile, której otwarcie planowane jest na III kwartał 2014 roku, znajdą się m.in. hipermarket spożywczy oraz market budowlany.

Na powierzchni całkowitej, która projektowana jest na 34,5 tys. mkw., klienci będą mogli zrobić zakupy między innymi w sieci sklepów sportowych Digisport – w tym na stoiskach takich marek, jak Adidas, Reebok, Nike i Wrangler-Lee. W galerii handlowej w Pile znajdzie się również apteka i drogeria Api Pharm, Kolporter oraz sieć Play. Dla klientów przewidziany jest także parking – na 800 miejsc.

– Piła jest jednym z czterech największych ośrodków gospodarczych w województwie wielkopolskim. Znacznie oddalona od dużych miast, posiadających centra handlowe, potrzebowała swojej galerii. Myślę, że komercjalizacja na poziomie 90 proc. jest potwierdzeniem trafności tego projektu – mówi Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA.

 

– Na obecnym etapie realizacji inwestycji finalizujemy rozmowy z najemcami i podpisujemy kolejne umowy. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywana oferta handlowa w pełni zadowoliła przyszłych klientów – dodaje Halina Wyborska.

Obiekt ulokowany będzie w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworców autobusowego i kolejowego. Będzie to jedyne centrum handlowe w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, z tak bogatą ofertą.