CH Tulipan

Łódzkie Centrum Handlowe Tulipan poszerzyło swoją ofertę o kilku nowych najemców. W ostatnich dniach w galerii otwarto sklep zoologiczny Leopardus. Salon zajął powierzchnię prawie 150 mkw. i znajduje się przy jednym z głównych wejść, naprzeciwko salonu RTV Euro AGD.

Leopardus jest jednym z pięciu działających sklepów sieci. W ofercie klienci mogą znaleźć karmy, akcesoria, środki pielęgnacyjne czy książki. Sklepach zoologicznych znajduje się też szeroki wybór zwierząt np. ryb, płazów, gadów, ptaków i gryzoni.

W ostatnim czasie w centrum handlowym otwarto dwa inne salony – Hi Mountain, który zajął powierzchnię ponad 54 mkw. oraz Szachownica, której salon mierzy prawie 93 mkw. Jak informują przedstawiciele firmy Apsys w CH Tulipan wkrótce zostanie otwarty sklep Indeco oraz duży salon obuwniczy Centro.

Centrum Handlowe Tulipan istnieje w Łodzi od 1999 roku. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi prawie 41,6 tys. mkw. W galerii znajduje się 60 sklepów znanych marek, a operatorem spożywczym jest market Real. Do kluczowych najemców należą: RTV Euro AGD, Jysk, Komfort, Reserved, Abra, Home&You, Apart czy Orsay.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tys. mkw., znajdujących się w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów.