Galeria Słoneczna

W Galerii Słonecznej w Radomiu powstanie lodziarnio-kawiarnia Carte d’Or. Będzie mieściła się na parterze, na powierzchni około 100 mkw. Lody marki Carte d’Or sprzedawane są w partnerstwie z firmą Unilever Polska.

– Cieszymy się, że smakiem naszych lodów będą mogli delektować się mieszkańcy Radomia i okolic – w największym centrum handlowym w regionie – komentuje Adam Szczuka, przedstawiciel marki Carte d’Or.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi.

W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.

Obiekt ma 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 1,2 tys. miejsc parkingowych. Dewloperem kompleksu jest AIG/Lincoln Polska.