Wizualizacja Outlet Park Szczecin

Spółka Echo Investment, inwestor pierwszego centrum wyprzedażowego w wojewodztwie zachodniopomorskim otrzymała od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego pozwolenie na użytkowanie Outlet Park Szczecin.

– Oznacza to, że budowa przebiegła zgodnie z planem i śmiało możemy robić zakupy w Outlet Park Szczecin już od dnia otwarcia, czyli od 7 listopada – mówi Janusz Kwiatkowski, dyrektor budowy Centrum.

– Przed nami pozostaje jedynie kwestia ostatecznego wykończenia wnętrz- podkreśla.

Outlet Park Szczecin to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce łączących zalety centrum handlowo – rozrywkowego oraz centrum wyprzedażowego. Największe i jedyne centrum wyprzedażowe w Zachodniopomorskim, w którym znajdzie się także pierwsze na Prawobrzeżu kino i supermarket powstaje przy ul. Struga. Outlet Park oferować będzie w sklepach markowe produkty co najmniej 30 procent taniej od cen w regularnych sklepach, codziennie, przez cały rok.

Powierzchnia pod wynajem Outlet Park Szczecin to 24 tys.mkw., powierzchnia całkowita to 30,2 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1 400 miejsc parkingowych.