Salon sieci 4F

 – Marka 4F od 1996 roku dynamicznie rozwija swoją sieć salonów sprzedaży, która obecnie liczy blisko 90 sklepów firmowych i ponad 100 stoisk partnerskich – mówi Marta Kocik, koordynator ds. marketingu w centrum Factory.

31 października 2012 roku w centrum outletowym Factory w Poznaniu zostanie otwarty większy salon tej marki. Do tej pory powierzchnia sklepu w centrum Factory Poznań wynosiła 80 mkw. Nowy zajmie 130 mkw. 4F należący do firmy OTCF marka sieci sklepów z odzieżą sportową.

Factory Poznań znajduje się 10 minut od centrum miasta. Dogodny dojazd zapewnia zarówno dobra lokalizacja – bezpośredni dostęp z autostrady Warszawa-Berlin, jak i transport publiczny. W 120 salonach można znaleźć produkty najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in., takich jak: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Simple czy Calzedonia.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2000 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz cztery w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64,5 tys. mkw. Factory jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku.

Centra outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.