Diana Paszkowska, Commercial Director Central & Eastern Europe, Centro

Międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych Centro otworzyła swój pierwszy salon na Litwie. Sklep o powierzchni 350 mkw  uruchomiono 30 października 2012 w centrum handlowym Vilnius Ozas. Będzie drugim salonem tej marki w krajach nadbałtyckich.                                               

– Po sukcesie, otwartego w sierpniu tego roku, salonu Centro w stolicy Łotwy – Rydze, Litwa jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii rozwoju marki na rynkach regionalnych – mówi Diana Paszkowska, Commercial Director Central & Eastern Europe sieci Centro

– Klienci bardzo entuzjastycznie przyjęli nasz koncept, a łotewski salon jest jednym z najlepiej prosperujących sklepów naszej sieci. Liczymy, że podobną popularnością będzie się cieszył nasz sklep na Litwie – dodaje Diana Paszkowska.

Marka Centro zadebiutowała w naszym kraju w połowie ubiegłego roku. Od tej pory otworzyła w Polsce 46 salonów o powierzchni od 300 do 700 mkw. oferujących obuwie w przystępnych cenach. Wyróżnikiem marki w Polsce jest nowoczesny wystrój sklepów, unikalne fasony oraz kolekcje obuwia oferowane w przystępnej cenie. Każdy salon oferuje ponad 2000 modeli butów: od najbardziej eleganckich przez casual aż po fasony sportowe. Dodatkowo, dla wygody klientek, cały dostępny w sklepie asortyment obuwia eksponowany jest tuż obok prezentowanego modelu, co sprzyja sprawnym zakupom.