Restauracja Olimp

Przedstawiciele spółki Gastromall poinformowali, że do końca 2012 roku zamierzają uruchomić trzy nowe restauracje sieci Olimp. m.in. w krakowskiej Galerii Kazimierz oraz w City Center  Rzeszów. Marka Olimp jest obecna przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych.

W pierwszej połowie 2013 roku Grupa Gastromall planuje kolejne otwarcia na terenie Krakowa, Gliwic i Poznania. Spółka wprowadza także na rynek nowy koncept – lodziarnie Lovit.

Grupa Gastromall działa na rynku gastronomicznym od 1995 r. Większość punktów gastronomicznych Grupy Gastromall mieści się w krakowskich galeriach handlowych, w prestiżowych lokalizacjach. Obecnie spółka posiada 14 lokali własnych i rozbudowuje sieć franczyzową na terenie Małopolski, Podkarpacia i Śląska.

Obecnie w skład Grupy Gastromal wchodzą cztery główne marki gastronomiczne: restauracje typu casual dining – sieć restauracji Olimp z jedzeniem na wagę, oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, restauracje włoskie z obsługą kelnerską – Cesare Ristorante, kawiarnio lodziarnie – Point Frappe, oferujące kawę, herbatę, soki a także lody, desery lodowe, ciasta i gofry oraz yspy lodowe – Lovit.