Logo marki Polygon

Polygon nowa polska marka klasy premium planuje otwarcia swoich salonów. Jak poinformowali przedstawiciele firmy Polygon sp. z o.o., do której należy brand pierwsze otwarcie butiku planowane jest jeszcze w 2012 roku w Krakowie. Nie będzie to jednak sklep w centrum handlowym.

Wzmożona ekspansja firmy ma nastąpić jednak w latach 2013-2014. Wtedy też mają być otwierane sklepy firmy- jak deklarują jej przedstawiciele-  w najbardziej prestiżowych polskich centrach handlowych.

Założycielami i właścicielami firmy Polygon są projektant mody Wojciech Piotr Onak oraz Maciej Żurawski, były piłkarz reprezentacji Polski. W ostatnich dniach listopada 2012 roku planowana jest reaktywacja sklepu internetowego firmy. Znajdą się w nim zarówno pełne męskie, jak i damskie kolekcje.

Wcześniejsza kolekcja firmy skierowana była do panów ceniących klasyczne techniki krawieckie i angielską elegancję. Najnowsza,  zaprezentowana podczas Tygodnia Mody w Łodzi jest znacznie bardziej nowoczesna i przeznaczona dla kobiet oraz mężczyzn.