Logo marki Camper

W połowie listopada 2012 roku w Centrum Handlowym Arkadia zostanie otwarty salon sieci Camper. Sklep będzie miał powierzchnię 58 mkw. Camper to hiszpańska sieć salonów sprzedająca wysokiej klasy obuwie.

 Firma Camper posiada powyżej 300 salonów pod logo Camper. W Polsce ma ok 10 sklepów Obuwie marki sprzedawane są także w ponad 4 tysiącach autoryzowanych punktach sprzedaży. Ponadto produkty firmy można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego, który umożliwia wysyłkę do Polski.

W 1877 roku Antonio Fluxa założył pierwszą nowoczesną fabrykę na Majorce, ale marka Camper powstała dopiero z inicjatywy jego wnuka Lorenzo Fluxà w 1975 roku. Od tego momentu marka Camper zyskała wielbicieli na całym świecie. Projekty Camper są inspirowane śródziemnomorskim stylem życia.

Właścicielem CH Arkadia jest firma Unibail-Rodamco. W obiekcie znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową z multipleksem Cinema City.