Salon sieci Marilyn

Firma Marilyn otworzyła nowy salon w centrum handlowym na Dworcu Głównym w Katowicach. Kolejne otwarcia zaplanowane są na listopad 2012 roku. Jak poinformowali przedstawiciele firmy, poszukiwani są partnerzy biznesowi do otwarcia kolejnych salonów franczyzowych.

Nowe sklepy marki znajdą się w Centrum Handlowym Alfa w Gdańsku oraz Centrum Handlowym Nowy Świat w Rzeszowie. Niebawem zostanie również otwarta wyspa handlowa w CH Alfa w Olsztynie.  Jeden z ostatnich punktów sprzedaży Marilyn firma otworzyła w październiku 2012 roku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Lokale marki mierzą średnio od 20 do 60 mkw. Wyspy w centrach handlowych zajmują powierzchnię 15 mkw. Obecnie w Polsce działa 21 salonów własnych marki oraz kilka sklepów franczyzowych w Warszawie, Strzelcach Opolskich i w Gorzowie Wielkopolskim. Firma Marilyn Marzena Janiak powstała w listopadzie 1994 roku. W przeciągu 15 lat swojej działalności przedsiębiorstwo ugruntowało swoją pozycję na rynku produktów pończoszniczych. Marka na przestrzeni lat zdobyła duże uznanie klientów. W chwili obecnej firma Marilyn jest jednym z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych w kraju i produkuje zarówno luksusowy asortyment, jak i produkty klasyczne.