Salon sieci Centro

Do dwóch galerii handlowych Auchan dołączył nowy najemca – firma Centro, sieć sklepów z obuwiem i akcesoriami. Salon o powierzchni 441 mkw. znalazł się w Porcie Rumia CH Auchan, a sklep o powierzchni 420 mkw. otwarto w CH Auchan Częstochowa.

Sklepy Centro oferują obuwie i akcesoria dla osób w wieku od 17 do 30 lat. Asortyment każdego sklepu liczy ponad 2 tys. modeli obuwia i akcesoriów. Głównym założeniem marki jest oferowanie produktów po jak najniższej cenie. Sieć Centro do końca 2012 roku ma liczyć 65 sklepów w całym kraju.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 70 sklepów. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych.