Salon Resto Design

W Centrum Handlowym Port Rumia otwarto sklep pod szyldem Resto Design. Firma z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się produkcją i sprzedażą  mebli. Salon sprzedaży zajął w centrum handlowym powierzchnię 152 mkw.

Firma Resto Design powstała z połączenia dwóch partnerów handlowych i producentów – firmy Soft-Mebel, która działa na rynku meblowym od 1994 r. oraz firmy Meblo-Styl. W ofercie firmy znajdują się m.in. meble tapicerowane, stoły, krzesła, łóżka i materace. Resto Design wykonuje zlecenia na kompleksowe wyposażenie barów, pubów, restauracji, hoteli i statków. Większość mebli i wykończeń z oferty wykonywane jest według indywidualnych specyfikacji.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumii. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 700 tys. mkw , w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji  to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumii oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlowa i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 260 tys. mkw.