Galeria Raj

W Galerii Raj otwarte zostało centrum rozrywki dziecięcej. Do centrum handlowego powróci też sklep Coccodrillo, poszerzony o ofertę zabawek dla dzieci i kącik z klockami Lego. Jest to kolejna propozycja skierowana  do rodzin– mówi Joanna Bujak, menedżer ds. najmu IVS Grupa.

-Podjęcie współpracy z Coccodrillo jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów. Gościliśmy u siebie ten sklep jeszcze przed rozpoczęciem rozbudowy galerii. Klienci bardzo go polubili i pytali czy jego oferta będzie jeszcze dostępna. Wychodząc im naprzeciw, podpisaliśmy umowę z Coccodrillo i już niedługo planujemy otwarcie sklepu – mówi Joanna Bujak.

Otwarcie nowych miejsc jest konsekwencją realizacji programu 4RE, zakładającego do-stosowanie oferty Galerii Raj do ewolucji rynku. Zachodzące zmiany obejmują działania w czterech obszarach: remodelingu, rekomercjalizacji, rebrandingu i repozycjonowania. Efektem działań jest powiększenie powierzchni centrum handlowego do 21 tys. mkw oraz poszerzenie oferty o nowe sklepy, miejsca wypoczynku, czy pokój przeznaczony dla matek z dziećmi.

W plany tych działań wpisuje się również otwarte 21 października centrum rozrywki dziecięcej: Chwila dla pupila, gdzie rodzice robiący zakupy mogą zostawić swoje pociechy. O ich bezpieczeństwo zadbają doświadczone opiekunki, a rozrywkę zapewnią animatorki zabaw dziecięcych.

Coccodrillo to polska firma odzieżowa, która swoje produkty kieruje do dzieci do 14 roku życia. Obecnie pod marką Coccodrillo działa w Polsce 150 sklepów.

Rozbudowana na przełomie roku 2011/2012 Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Najemcami są tam salony takich marek jak CCC, 5.10.15, Cotton Club, Deichmann, Nike czy Rossmann. Działalność prowadzi tu również hipermarket budowlany NOMI oraz Kaufland.

Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – Grupa IVS. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich. Oprócz Galerii w Dębicy posiada także Galerię Aura w Mielcu.