Galeria Olimp

9 listopada 2012 roku w lubelskiej Galerii Olimp zostanie otwarty salon z biżuterią firmy Pandora, który będzie mieścił się na parterze najnowszej części galerii. Ostatnio do grona najemców dołączył również sklep z obuwiem marki Visconi, salon z odzieżą męską Lavard oraz sklep Ladies & Gentlemen.

Duńska marka Pandora funkcjonuje od 25 lat. Biżuteria tej firmy sprzedawana jest w 10 tys. punktach sprzedaży na całym świecie. W Polsce funkcjonują 183 autoryzowane punkty sprzedaży oferujące produkty Pandory. 

Obecnie Galeria Olimp rozpoczęła rozbudowę obiektu o 18 tys. mkw. powierzchni całkowitej. W nowej części pojawi się Multikino oraz sieciowe marki z branż odzieżowych, obuwniczych, drogeria oraz elektronika (sprzęt RTV i AGD).

Galeria Olimp jest największym obiektem handlowym w Lublinie i województwie lubelskim. Obecna powierzchnia całkowita Galerii Olimp to ponad 90 tysięcy metrów kwadratowych. Centrum ma charakter rodzinny oraz oferuje kompleksową ofertę handlową, ze szczególnie szeroką reprezentacją mody i akcesoriów. Galeria Olimp jest odwiedzana miesięcznie przez ponad 500 tysięcy klientów, a do ich dyspozycji pozostaje 1,7 tys. miejsc parkingowych, zarówno naziemnych jak i w parkingu wielopoziomowym.

W centrum handlowym znajdują się takie marki jak: Stradivarius, KappAhl, Sisley, Mohito, Kazar, Reserved, House, Go Sport, Sephora, Empik, Drogeria Natura, CCC, Reporter, Ravel, McDonald`s, Vision Express, Big Star, Cache Cache, Grey Wolf, Camaieu, Vissavi, 4F, Pawo, Sunset Suits, Sizeer i wiele innych. Znajdują się tu również delikatesy spożywcze Alma oraz największy w regionie hipermarket budowlano – dekoracyjny sieci Leroy Merlin.