Salon Baldinini
Salon Baldinini, Ptak Outlet

W centrum wyprzedażowym Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi swój salon otworzy właściciel sieci sklepów z bielizną – firma Atlantic.  Lokal o powierzchni 120 mkw. ma zacząć działać  na początku grudnia 2012.

W sklepie Atlantic w Ptak Outlet będzie można kupić pełnowartościowe produkty w cenach minimum -30 proc. niższych niż ceny tych samych artykułów w regularnych sklepach- informuje inwestor.

Firma Atlantic to producent i dystrybutor bielizny dla kobiet i mężczyzn. Do sieci należą trzy marki Atlantic, L`uni, Arcado. Obecnie spółka Atlantic SA posiada ponad 130 salonów. Firma otwiera zarówno lokale własne jak i franczyzowe. Jest także najemcą centrów outletowych. Salony sieci mają wielkość od 40 do 80 mkw. i są zlokalizowane m.in. w galeriach handlowych. Spółka prowadzi także sprzedaż za pomocą sklepu on-line. Atlantic SA działa na rynku Europy Środkowo-Wschodniej od 15 lat.

Ptak Outlet ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej, docelowo pomieści się tu 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Oferta Ptak Outlet to gama produktów z gwarantowaną całoroczną obniżką cen od -30 proc. do -90 proc. w stosunku do sklepów regularnych.

W obrębie oddziaływania Ptak Outlet znajduje się 744 tys. mieszkańców Łodzi, ponad 2,5 mln  ludności w województwie łódzkim oraz około 7 mln w zasięgu 90 minut jazdy samochodem.