Salon Divers
Salon Divers, Etos SA

Salon odzieżowy Diverse Concept Store zostanie otwarty w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park 7 listopada 2012 roku. Nowy sklep o powierzchni 331 mkw. znajdzie się na parterze obiektu. Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku.

Za rozwój sieci sklepów Diverse jest odpowiedzialna spółka Etos. Firma jest producentem odzieży casual i streetwear, w swoim portfolio posiada m.in. marki: Diverse, CLTN, Iridium. Swoje sklepy, zarówno własne jak i franczyzowe uruchamia głównie w centrach i galeriach handlowych. Obecnie w ramach sieci Diverse funkcjonuje ponad 20 salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy uruchomiony w 2002 roku. Obiekt ma ponad 60 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA) oraz parkingi, mogące pomieścić ponad 3 tys. samochodów.

Właścicielem obiektu jest Wola Park sp. z o.o., należąca poprzez Coral Investment sp. z o.o. do PBW II Real Estate SA. Za jego komercjalizację odpowiada Cushman&Wakefield.