Park Handlowy Auchan Bielany
Park Handlowy Auchan Bielany

W Parku Handlowym Auchan Bielany został otwarty salon Glitter, który oferuje biżuterię, zegarki, dodatki i ozdoby do włosów. Właściciel na potrzeby sklepu wynajął lokal o powierzchni 41 mkw. Firma posiada 260 sklepów w pięciu krajach.

Glitter jest częścią szwedzkiego koncernu handlowego Bergendahl & Son AB, należącego do rodziny Bergendahl-Mylonopoulos. Glitter oferuje szeroki asortyment klasycznej i modnej biżuterii, zegarków, dodatków i ozdób do włosów. W każdym sklepie do wyboru jest około 6 tysięcy sztuk różnego rodzaju produktów.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 26 tys. mkw., a powierzchnia handlowa zajmuje około 16,5 tys. mkw. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów. W ofercie obiektu znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całość oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci udostępniono plac zabaw Kinder Planeta.

Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum Handlowe posiada 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. PH Auchan Bielany został otwarty w 2003 roku.