Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała, GREM

W rozbudowywanym centrum handlowym Gemini Park Bielsko Biała swoje sklepy będą miały dwie marki należące do hiszpańskiej grupy odzieżowej Inditex. Swój salon o powierzchni 630 mkw. otworzy Bershka, a sklep o powierzchni 450 mkw. Stradivarius.

– Poszerzona oferta modowa w Gemini Park Bielsko Biała to odpowiedź na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Bershka i Stradivarius, marki z grupy Inditex, skierowane są do ludzi młodych, dobrze orientujących się w nowych trendach. Projektanci marek nieustannie oceniają potrzeby i oczekiwania konsumentów, dlatego propozycje tych salonów z pewnością znajdą swoich zwolenników wśród klientów bielskiego Gemini Park – mówi Ewa Ściubidło, Associate Director w BOIG.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – 43,5 tys. mkw., a grono najemców zwiększy się o kolejne 70 lokali z branży modowej. Poszerzona zostanie część gastronomiczna oraz rozrywkowa. Uroczyste otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest pod koniec 2013 roku.

– W rozbudowanej części obiektu znajdzie się szeroka oferta najpopularniejszych marek, z których część po raz pierwszy otworzy się w tym regionie Polski. Skorzystają z tego nie tylko klienci, którzy uzyskają dostęp do swoich ulubionych sklepów, ale także najemcy, dla których przygotowujemy najnowocześniejsze powierzchnie handlowe – mówi Anna Waluś, dyrektor Gemini Park.

– Dzięki swojej unikalnej lokalizacji, w pobliżu dwóch regionalnych obwodnic miasta prowadzących w stronę południowych granic Polski, Centrum Handlowe Gemini Park stanie się miejscem kompleksowych zakupów dla większości mieszkańców w regionie – dodaje Waluś.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka
z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.