Salon sieci Cipo&Baxx

Salon marki odzieżowej Cipo&Baxx został otwarty w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku. Sklep znalazł się na parterze galerii i zajął powierzchnię prawie 60 mkw. Kolejny butik marki, o powierzchni 40 mkw. zostanie otwarty 9 listopada 2012 w kompleksie City Center Rzeszów.

Obecnie na polskim rynku działa ponad 40 salonów Cipo&Baxx. Znajdują się one głównie w centrach handlowych. Odzież i akcesoria modowe brandu dostępne są także w wielu salonach multibrandowych. Na polskim rynku działa też 12 sklepów internetowych, w których oferowane są ubrania marki Cipo&Baxx.

Cipo&Baxx to odzieżowy brand założony w 1996 roku w Niemczech przez Yil-ba Tekstil. Ubrania marki produkowane są w Turcji. Dystrybucją produktów marki w Polsce zajmuje się firma Yilba Tekstil sp. z o.o. Spółka zajmuje się też dystrybucją  odzieży marki Cipo&Baxx na Słowacji, w Czechach, na Litwie, na Łotwie, w Finlandii oraz w Norwegii. Odzież i dodatki marki skierowane są głównie do osób młodych, szukających awangardowych fasonów ubrań.