Wizualizacja Galerii Raj

W Galerii Raj w Dębicy powstanie elektromarket sieci Avans. Będzie to jeden z największych sklepów z asortymentem Multimedia/RTV/AGD w mieście. Pojawienie się nowego  najemcy to efekt realizowanego w Galerii Raj programu 4RE: REmodelingu, REkomercjalizacji, REbrandingu i REpozycjonowania.

Sieć Avans to obecnie ponad 300 sklepów z asortymentem Multimedia/RTV/AGD zlokalizowanych we wszystkich regionach Polski. Otwarcie elektromarketu w Dębicy zaplanowane zostało na grudzień 2012 roku. Powierzchnia nowego Avansu wynosi ponad 800 mkw., co sprawia, że obok Nomi oraz marketu Kaufland, będzie to największy najemca Galerii Raj.

– Nasza strategia rekomercjalizacji zakłada rozszerzanie oferty, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Avans jest dla naszej galerii optymalnym partnerem i na pewno będzie przyciągał do niej klientów, tym bardziej, że segment Multimedia/RTV/AGD nie był do tej pory reprezentowany – mówi Joanna Bujak, menedżer ds. najmu IVS Grupa.

– Obecność sieci Avans w Galerii Raj w Dębicy jest kolejnym krokiem w realizacji założonej przez nas strategii intensywnej ekspansji sieci w całej Polsce– podkreśla Sławomir Tomala, prezes zarządu Avans sp. z o.o.

– Stawiamy na powierzchnie w nowoczesnych galeriach handlowych i w retail parkach, a  niedawno zakończony proces remodelingu Galerii Raj stworzył doskonałą możliwość umocnienia pozycji naszej marki w Dębicy. Prace postępują bardzo szybko, dzięki czemu klienci będą mogli robić zakupy w nowym elektromarkecie jeszcze przed świętami. Cieszymy się, że nasza marka pojawiła się w tej najdłużej działającej w mieście galerii – mówi Sławomir Tomala .

Podpisanie umowy z siecią Avans jest konsekwencją wdrażania w Galerii Raj strategii 4 RE (remodelingu, rekomercjalizacji, rebrandingu i repozycjonowania) zakładającej dostosowanie obiektu handlowego do potrzeb klientów i najemców. W ramach przeprowadzonej rozbudowy w 2012 roku Galeria Raj została powiększona z 13 tys. do 21 tys. mkw. Zwiększyła się również ilość miejsc parkingowych z 400 do 700.

Zmodernizowana Galeria Raj zyskała ciepłe i przyjazne wnętrza, z czytelnym układem komunikacyjnym, odnowioną i oświetloną elewacją oraz dodatkową infrastrukturą zewnętrzną- podaje inwestor. Silna grupa najemców obecna w Galerii Raj od samego początku wykorzystała rozbudowę do powiększenia i unowocześnienia swoich lokali. W ramach procesu rekomercjalizacji pozyskano kilkanaście nowych sklepów w tym: z branży odzieżowej Quiosque, Gatta, Cotton Club.

Otwarty został sklep sportowy SanSport, a także księgarnia Matras. Istniejąca oferta dziecięca (5.10.15) została rozszerzona o centrum rozrywki dziecięcej: Chwila dla Pupila, a już niebawem powstanie sklep Coccodrillo poszerzony o ofertę zabawek dla dzieci i kącik z klockami Lego. W najbliższym czasie oferta gastronomiczna zostanie również wzbogacona o bar kanapkowy Fresco. 

Rozbudowana na przełomie roku 2011/2012 Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonuje od 1999 roku. Jej najemcami są takie marki jak CCC, 5.10.15, Cotton Club, Deichmann, Nike czy Rossmann.

Swoją działalność prowadzi tu również hipermarket budowlany Nomi oraz Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – Grupa IVS. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich. Oprócz Galerii w Dębicy posiada także Galerię Aura w Mielcu.