Restauracja Sphinx

– Nasza najnowsza restauracja działa na zasadach franczyzy. Została uruchomiona przez partnera, który współpracuje z nami już od ośmiu lat i prowadzi wszystkie rzeszowskie Sphinxy- mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

– To jeden z przykładów sukcesu w budowaniu biznesu w ramach naszej sieci franczyzowej, a także rozszerzania działalności nawet w trudniejszych czasach – komentuje Mariola Krawiec-Rzeszotek.

Restauracja w Galerii Rzeszów zajmuje około 270 mkw. Przygotowano w niej miejsca dla blisko 70 gości, którzy na jednej z dwóch kondygnacji mogą wybrać stolik lub lożę. Dodatkową atrakcją tej ostatniej jest beczka z możliwością samodzielnego nalewania piwa. To element wyposażenia restauracji, który pojawia się w wielu nowo otwieranych lub remontowanych Sphinxach.

Oprócz Sphinxa w Galerii Rzeszów, w mieście działają także trzy inne lokale tej sieci. Dwa z nich mieszczą się w centrach handlowych, CH Auchan i CH Graffica, a trzeci zlokalizowany jest przy ul. Kościuszki.

Sfinks Polska zarządza obecnie 108 restauracjami na terenie Polski, m.in.  siecią 93 restauracji Sphinx i 7 restauracjami Wook. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.