Restauracja sieci North Fish

Należące do  North Food Polska restauracje rybne North Fish zostały ostatnio otwarte m.in. w katowickim Centrum Handlowym 3 Stawy, w Centrum Handlowym Janki koło Warszawy, w CH Atrium w Koszalinie, w Galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Galerii Krakowskiej.

Najnowsze lokale sieci zostały otwarte w listopadzie 2012 w Outlet Park Szczecin i w City Center Rzeszów. Obecnie działa 35 restauracji North Fish.

Lokale sieci North Fish zajmują średnio ok. 70 mkw. Przedstawiciele firmy zapowiadają kolejne otwarcia w centrach handlowych.

North Food Polska SA zajmuje się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment.

Obecnie North Food zarządza restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish i Yummie.