Galeria Korona Kielce
Galeria Korona Kielce

W drugiej połowie listopada 2012 roku zostanie otwarty salon popularnej sieci odzieżowej H&M. Sklep znajdzie się na na dwóch kondygnacjach połączonych windą i ruchomymi schodami. Salon marki zajmie powierzchnię 1,5 tys. mkw.

Sklep H&M posiada szklaną witrynę widoczą z jednej z głównych ulic Kielc. Będą w niej eksponowane najnowsze kolekcje marki.

W Galerii Korona Kielce najemcami są salony takich marek jak: Zara, Reserved, Royal Collection, Bershka, House, Massimo Dutti, Solar, Vistula, Bytom, Oysho, Orsay, Pull&Bear, Camaieu, Tommy Hilfiger, List Roma, Stefanel, Triumph, Caterina, Pepe Jeans, Mohito, Stradivarius, Palmers. 

Łącznie w obiekcie na trzech poziomach, na powierzchni blisko 37 tys. mkw. znajduje się około 160 lokali handlowo–usługowych. Jego właścicielem jest Libra Project.

Firma H&M powstała w 1947 roku w Szwecji.  Swoją ofertę kieruje do kobiet, mężczyzn i dzieci. W salonach tej firmy sprzedawana jest zarówno odzież oficjalna jak sportowa, bielizna, buty oraz dodatki:  torebki, szale i paski.