Sklep Jula

Siódmy w Polsce sklep Jula zostanie otwarty 16 listopada 2012 roku, w pierwszą rocznicę działalności sieci w naszym kraju. Jest on najemcą Morskiego Parku Handlowego w Gdańsku i będzie miał 3 tys. mkw. powierzchni.

– Lokalizację naszego siódmego sklepu wybieraliśmy bardzo uważnie – podkreśla Per-Eric Frost, prezes Jula Poland.

-Gdańsk wydał nam się idealny ze względu na swoje położenie. Ten rejon, jest nie tylko jednym z lepiej prosperujących i zamożniejszych, ale także daje nam możliwość dotarcia do prawie 3 milionów klientów. Nie ukrywam, że myślimy o kolejnych otwarciach w Trójmieście – mówi Per-Eric Frost.

Sieć Jula obecna jest już w Warszawie (PH Targówek, PH Janki), Łodzi, Lublinie (PH Tatary), Wrocławiu i Słupsku (CH Jantar).

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby zajmujące się majsterkowaniem. W sklepach znaleźć można wszystko co jest potrzebne do renowacji domu, ogrodu czy garażu. Jula posiada aktualnie łącznie 59 sklepów w Szwecji, Norwegii i w Polsce. Jest tam sprzedawane ponad 13 tys. produktów.

Ponadto w asortymencie Jula znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze.