Spółka obuwnicza Wojas otworzyła swój piąty salon firmowy w Rzeszowie i jednocześnie ósmy w województwie podkarpackim. Nowy punkt handlowy rozpoczął działalność w Galerii Rzeszów, która wchodzi w skład kompleksu City Center Rzeszów.

W 2012 roku, do końca września spółka otworzyła sześć nowych salonów i zmodernizowała wnętrza trzynastu, m.in. w CH Warszawa Wileńska, Twierdzy Kłodzko, Porcie Łódź, wrocławskim Magnolia Park , CH Osowa w Gdańsku oraz Focus Mall Rybnik. Sklep w Rzeszowie jest 140. sklepem sieci Wojas.

Większość salonów obuwniczych sieci Wojas znajduje się w Polsce, pozostałe na Słowacji i Ukrainie. Pod marką Wojas sprzedawane są skórzane buty, damskie i męskie, a także obuwie młodzieżowe oraz sportowe. Firma oferuje też galanterię skórzaną. W sklepach sieci Wojas można kupić m.in. teczki, torebki oraz paski.

Założona w 1990 roku firma Wojas to też jeden z największych polskich producentów obuwia. Wiosną 2008 r. Wojas SA zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.