Salon sieci Olsen

W Galerii Rzeszów będącej częścią City Center Rzeszów otwarto salon sieci odzieżowej Olsen. Butik zajął powierzchnię 89 mkw. i oferuje ubrania dla kobiet. Jest to pierwszy salon Olsen w Polsce zbudowany w zupełnie nowym koncepcie.

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy, zmianie uległy witryny sklepowe, miejsce banerów zastąpiły instalacje, które prezentować mogą również odzież. Całkowitą nowością jest strefa relaksu klienta, gdzie można usiąść w fotelu i napić się kawy.

Obecnie marka Olsen posiada 17 dużych salonów firmowych w największych miastach Polski. Średnia powierzchnia salonu to 90 mkw. Ponadto odzież dostępna jest w około 70 małych sklepach. Marka Olsen jest również obecna z dużymi stoiskami w sieci Royal Collection oraz w partnerskich punktach handlowych należących do klientów hurtowych.

Za ekspansję marki na polskim odpowiada Olsen Fashion sp. z o.o. Za granicą marka należy do Olsen GmbH & Co. KG. Olsen jest firmą niemiecką z długoletnią tradycją. Na rynku polskim jest już niemal 20 lat. Marka Olsen przygotowuje 6 kolekcji w każdym roku i aż 13 dostaw w ciągu roku. Salony sieci sprzedają t-shirty, bluzki, bluzy, koszule, spódnice, spodnie, kurtki i marynarki. Olsen oferuje również dodatki akcesoria tj. torebki, apaszki i paski.