Stoisko z e-papierosami

Właściciel sieci sklepów z papierosami elektronicznymi  podkreśla, że podpisując umowę z łódzką Manufakturą na wynajem powierzchni handlowej, sieć eSmokingWorld potwierdziła swoją dominację na rynku e-papierosów.

– I nie chodzi tu tylko o wielkość sieci, która obecnie liczy ponad 500 prestiżowych lokalizacji w samej tylko Polsce, lecz także o dynamikę jej rozwoju. W ramach eSmokingWorld każdego miesiąca otwieranych jest ponad 30 nowych punktów sprzedaży, zarówno w formie wysp jak i lokali handlowych.

Oprócz Manufaktury, stoiska eSmokingWorld znajdują się w tak prestiżowych lokalizacjach, jak m.in. Centrum Złote Tarasy, Poznań Plaza, Galeria Krakowska, Galeria Malta, Galeria Mokotów oraz w wielu innych miejscach.

– Branża e -papierosowa przeżywa właśnie swój dynamiczny rozwój, a same e -papierosy przestały już być ekskluzywnym gadżetem. Są codziennością dla kilkuset tysięcy naszych klientów, którzy są także zainteresowani pozostałą ofertą danego Centrum Handlowego – mówi Dawid Urban, założyciel sieci eSmokingWorld.

– Zaopatrując od lat kilkaset punktów handlowych w Polsce i Europie mamy doświadczenie, kapitał i wiedzę, dzięki której zapracowaliśmy na miano lidera rynku e -papierosowego. Dlatego szukamy solidnych partnerów handlowych, którzy prowadzą prężne centra i galerie handlowe.

eSmokingWorld stworzył wiele prestiżowych i wielokrotnie nagradzanych marek takich jak Mild, Volish, Provog, czy LiQueen. Za ich sprawą oferta firmy trafia do wszystkich grup docelowych, atrakcyjnych z punktu widzenia centrów i galerii handlowych. Sieć dysponuje także autorskimi, rozpoznawanymi już przez klientów w całej Polsce stoiskami wyspowymi o wymiarach 2x3m. Zostały one wykonane z najlepszych materiałów, z zachowaniem najwyższej estetyki, mogą być też dowolnie modyfikowane w zależności od potrzeb konkretnej galerii handlowej.

Jeśli w swoim centrum handlowym dysponują Państwo wolną przestrzenią do wynajęcia, prosimy o kontakt na numer telefonu: 504 187 167 lub na adres: [email protected]

Więcej na: www.esmokingworld.com