Salon sieci Lancerto

Najnowszy salon Lancerto został otwarty  w Outlet Park Szczecin. Butik Lancerto jest drugim sklepem marki w tym mieście i 25. w Polsce. W dniu otwarcia salon Lancerto o powierzchni 110 mkw. odwiedziło kilkaset klientów.

– Zainteresowanie ofertą Lancerto było naprawdę duże, co miało odzwierciedlenie w rekordowych wynikach sprzedaży – mówi Joanna Kozakiewicz, kierownik w salone Lancerto.

– Od momentu, w którym dowiedzieliśmy się o planach uruchomienia Outlet Park Szczecin wiedzieliśmy, że będzie to doskonałe miejsce dla naszego salonu – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA.

–  Przede wszystkim w Szczecinie mamy rzeszę swoich wiernych klientów, która z każdym rokiem się powiększa i coraz chętniej korzysta z naszej oferty. Po drugie, to miasto ma jeszcze jeden istotny atut – od lat przyciąga kupujących zza zachodniej granicy. Jesteśmy przekonani, że oferta centrum również skłoni niemieckich sąsiadów do zakupów w Outlet Park Szczecin, jak i w Lancerto. 

Lancerto to sieć sklepów sprzedających formalną odzież dla mężczyzn w segmencie premium. Marka oferuje garnitury, smokingi, marynarki, a także bawełniane koszule oraz obuwie z naturalnej skóry.