Restauracja Olimp w Galerii Rzeszów

Należąca do Gastromall sp. z o.o.  restauracja Olimp w Galerii Rzeszów jest jedenastym lokalem sieci. Spółka planuje w pierwszej połowie 2013 roku otwarcia kolejnych punktów w Krakowie, Gliwicach i Poznaniu. Gastromall zamierza też otwierać lodziarnie Lovit.

Rzeszowska restauracja to czwarty franczyzowy punkt sieci Olimp (po Gliwicach, Kielcach i Rybniku) – flagowej marki gastronomicznej spółki Gastromall.

Grupa Gastromall działa na rynku gastronomicznym od 1995 roku. Większość punktów gastronomicznych spółki mieści się w krakowskich galeriach handlowych, w prestiżowych lokalizacjach. Obecnie spółka posiada 14 lokali własnych i rozbudowuje sieć franczyzową na terenie Małopolski, Podkarpacia i Śląska.

Obecnie w skład Grupy Gastromall wchodzą cztery główne marki gastronomiczne: restauracje typu casual dining – sieć restauracji Olimp z jedzeniem na wagę, oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, restauracje włoskie z obsługą kelnerską – Cesare Ristorante, kawiarnio- lodziarnie – Point Frappe, oferujące kawę, herbatę, soki a także lody, desery lodowe, ciasta i gofry oraz wyspy lodowe – Lovit.