Dekada Kraków

– Galeria Dekada w Krakowie to już szósty zrealizowany przez nas projekt niedużego, wygodnego obiektu handlowego i jednocześnie pierwszy w tak dużym mieście – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty. 

– Jego zaletą jest dokładne określenie docelowej grupy klientów, którymi są okoliczni mieszkańcy pobliskich osiedli. Lokalizacja blisko osiedla, specjalnie dopasowany do charakteru obiektu miks najemców i wygodny parking sprawiają, że nasi klienci mogą oszczędzać swój cenny czas i robić podstawowe zakupy szybko i wygodnie. Dzięki temu Dekada Kraków zyskała już sympatię mieszkańców okolicznych osiedli – dodaje Aleksander Walczak.

Otwarta we wrześniu 2012 Dekada Kraków, to szóste centrum handlowe zrealizowane przez spółkę Dekada Realty. Komercjalizację wszystkich obiektów  przeprowadza BOIG Property Consulting. Krakowska Dekada to obiekt typu strip mall – jednopoziomowe centrum podzielone na moduły, z wejściami bezpośrednio z parkingu, co dodatkowo usprawnia robienie zakupów. Zadowoleni z formatu galerii są także najemcy.

– W naszej ocenie Dekada Kraków jest kolejnym udanym projektem Dekada Realty– ocenia Marcin Stańko, dyrektor operacyjny sieci Pepco.

-Odpowiednio dobrany miks najemców, dobra lokalizacja i duży potencjał okolicznych osiedli to czynniki decydujące o powodzeniu tej inwestycji. Cieszymy się z faktu, że już od kilku tygodni liczni klienci Pepco z południowej części Krakowa mogą dokonywać zakupów blisko domu i w tak nowoczesnym obiekcie handlowym – mówi Marcin Stańko.

 – Delikatesy Alma w Centrum Handlowym Dekada to pierwszy nasz sklep w południowej części Krakowa – podkreśla Justyna Zajączkowska, PR manager Alma Market.

– Wyróżnia się na tle innych zmienionym, bardziej nowoczesnym wystrojem. Tak, jak przewidywaliśmy, klienci docenili i polubili zmiany, chętnie robią tutaj zakupy, podkreślając, że w końcu mają nasz sklep naprawdę blisko. Jak zwykle, dużym zainteresowaniem cieszą się produkty promocyjne, które regularnie oferujemy, a także nasza unikatowa oferta – produktów importowych, linii Food&Joy oraz Krakowskiego Kredensu- mówi Justyna Zajączkowska.

Centra handlowe należące do sieci Dekada działają w Olsztynie, Żyrardowie, Myślenicach, Skierniewicach oraz Sieradzu. Ich głównymi najemcami są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

W 2013 roku planowane są otwarcia kolejnych obiektów: w Rypinie, Grójcu i w Nowym Targu.