Tchibo

Właściciel sklepów Tchibo otworzył lokal w Galerii Rzeszów. Jest to 51. punkt sprzedaży sieci. Jego powierzchnia wynosi 80 mkw. Obok kawy sprzedawane są tam produkty użytkowe w zmienianych co tydzień kolekcjach.

– Sklep pozwoli nam zbudować jeszcze większy zasięg i wzmocni obecność naszego konceptu na południu Polski – mówi Bartłomiej Łętocha, krajowy kierownik sklepów Tchibo.

– Mieszkańcy Rzeszowa, którzy mogli do tej pory korzystać z oferty e-sklepu Tchibo.pl, mogą teraz doświadczyć wyjątkowej atmosfery naszych sklepów stacjonarnych i odkryć to właśnie w Tchibo- podkreśla Bartłomiej Łętocha.

Sieć sklepów Tchibo w Polsce uzupełnia sklep internetowy Tchibo.pl.  E-sklep tchibo.pl zajmuje 6. miejsce pod względem liczby użytkowników wśród sklepów internetowych w Polsce. 

Jak mówi Jacek Jaworski, dyrektor ds. e-commerce Tchibo, w handlu internetowym okresem niższej sprzedaży są zazwyczaj wakacje.

– Najwyższe wzrosty notujemy w okresie przedświątecznym. Jeśli chodzi o porównanie prognoz dynamiki wzrostu to możemy powiedzieć, że planujemy dwucyfrowy wzrost w obszarze e-commerce.