Ptak Outlet

W centrum wyprzedażowym Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi swoje sklepy otworzyli właściciele sieci Flormar i Burgi. Wkrótce – jak zapowiada inwestor obiektu – salony otworzą kolejne sieci, które zaoferują produkty od 30 do 70 proc. tańsze niż w sklepach regularnych.

W planach jest otwarcie sklepu odzieżowego Gerry Weber, sklepu z odzieżą outdoorową Hi-Tec, a także sklepy Atlantic i Esotiq.

Jeszcze w tym roku w Ptak Outlet rozpocznie działalność I Love Fashion Paris, marka, której właścicielem jest stacja o tematyce modowej – Fashion TV. Będzie to pierwszy butik tej marki nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Relację z jego otwarcia będą mogli śledzić widzowie na całym świecie, będzie ona transmitowana na antenie Fashion TV. Otwarcie I Love Fashion Paris zaplanowano na 12 grudnia.

Marka Flormar powstała w Mediolanie we Włoszech w 1970 r i od ponad 40 lat działa na rynku kosmetyków kolorowych. Obecnie produkty marki można kupić w ponad 75 krajach, takich jak Szwajcaria, Włochy, Austria, Niemcy, Portugalia, Ukrainia, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Rosja i innych. Marka obecna jest w ponad 80 tys. drogerii na całym świecie.

Brugi oferuje odzież, dodatki i sprzęt sportowy. Na powierzchni 188 mkw. można nabyć wszystko, co potrzebne jest do uprawiania sportów zimowych.

Ptak Outlet działa od 13 października 2012 roku. Budowa obiektu o powierzchni 33 tys. mkw. trwała rok. Docelowo w Ptak Outlet znajdzie się 140 sklepów.